SALES MANAGER - HYGIENE

BRATISLAVA. Pre etablovanú medzinárodnú spoločnosť hľadáme dynamickú osobnosť, ktorá bude budovať novú divíziu. Firma úspešne získala do svojho portfólia know-how aj menší tím. Hľadáme obchodného manažéra, ktorý je zameraný na hunting pre oblasť B2B a okrem vedenia tímu sa bude aktívne venovať akvizícii významných klientov (priemyselné podniky, finančné inštitúcie, HORECA). Podmienka: znalosť prostredia hygiena (papierová hygiena, čistiace prostriedky, upratovacie služby alebo podobná oblasť), AJ mierne pokročilý podmienkou, aktívne výhodou pre ďalší rast.

Pošlite CV

VEDÚCI ODBORU PROJEKCIE - výskum a vývoj chemických technológií

BRATISLAVA, pre inštitúciu pôsobiacu v oblasti výskumu a vývoja technológií hľadáme pracovníka na pozíciu Vedúci odboru projekcie. Koordinácia prác na príprave projektov pre chemický priemysel.  Potrebné sú skúsenosti s tvorbou projektovej dokumentácie technologických celkov a prax s vedením kolektívu pracovníkov ako aj anglický jazyk. Jedná sa o zaujímavú pozícu s motivujúcim finančným ohodnotením.

Pošlite CV

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR - telco

BRATISLAVA. Pre etablovanú spoločnosť z telco odvetvia hľadáme skúseného projektového manažéra. Práca na zaujímavých projektoch s vrcholovým manažmentom. AJ aktívne a prax v PM min. 2 roky podmienkou, skúsenosť s celým životným cyklom projektu, ideálne z oblasti IT, telco, prípadne energetika a pod. Ak ste otvorený k zmenám, orientovaný na výsledky, máte aktívny prístup a zodpovedný prístup, pošlite nám CV.

Pošlite CV

EXPERT REGULÁCIE

BRATISLAVA. Pre medzinárodnú stabilnú spoločnosť so skvelými benefitmi hľadáme kandidáta na pozícu Expert regulácie. Vašou náplňou práce budú prevažne cenové návrhy, regulácie, návrhy legislatívnych zmien, analýza dopadov regulácie a súčinnosť s úradmi. Potrebný je anglický jazyk na aktívnej komunikatívnej úrovni a prax v oblasti regulácie. Ide o zaujímavú prácu s motivujúcim finančným ohodnotením a pohyblivou pracovnou dobou. Práca je na trvalý pracovný pomer.

Pošlite CV

TECHNIK - oleje a mazivá

HOMEOFFICE, celá SR. Prípadne office na západnom alebo strednom Slovensku. Skvelá technická pozícia čaká na človeka v oblasti olejov a mazív v stabilnej prosperujúcej spoločnosti s dobrými vzťahmi. Technická podpora pre zákazníka, návrh technického riešenia a tipovanie produktov na základe požiadavky klienta. Zaujímavé finančné ohodnotenie a skvelé benefity čakajú na šikovného technika, ktorý má komunikatívnu aspoň stredne pokročilú angličtinu a skúsenosti z daného odboru. Práca na trvalý pracovný pomer.

Pošlite CV

Pošlite CV

C++ DEVELOPER/CONSULTANT

BRATISLAVA. Pre malú slovenskú pobočku medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automatizácie finančných procesov hľadáme C++ Developera a Konzultanta. Je to zaujímavá pozícia, práca s najnovšími technológiami, pre firmu, ktorá je špička v odbore. Hľadáme všestranného developera, ktorý bude zodpovedný za nasadzovanie technológie u klienta, implementáciu, testovanie a technickú podporu. Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou (komunikácia s nadriadeným). Firma expanduje a táto pozícia je vhodná pre kandidáta, ktorý sa rád učí, je flexibilný a má rád samostatnú prácu a celkovú zodpovednosť za projekt.

Pošlite CV

VZŤAHOVÝ MANAŽÉR - životná poisťovňa

PREŠOV, KOŠICE. Životná poisťovňa – stabilná medzinárodná spoločnosť s výborným vzdelávacím systémom a kvalitnými produktami. Práca v kancelárii a vedenie obchodných stretnutí na korporátnej a retailovej báze a aktívne oslovenie nových klientov. Výhodou prax v poisťovníctve alebo v bankovej inštitúcii.

Pošlite CV

SALES REPRESENTATIVE - polygrafia

BRATISLAVA. Hľadáme skúseného obchodníka z polygrafie na rozbeh zahraničnej spoločnosti v SR. Kompletné zaškolenie a podpora z materskej spoločnosti, zaujímavé produktové portfólio (digitálna tlač, flexotlač). Motivujúce finančné ohodnotenie, samostatná a zodpovedná pozícia. Možnosť vybudovať spoločnosť od začiatku. AJ aktívne a znalosť trhu polygrafie podmienkou.

Pošlite CV

Obchodník - polygrafia

BRATISLAVA. Pre etablovanú produkčnú spoločnosť hľadáme obchodníka pre oblasť B2B. Náš klient rozširuje tím a hľadá skúseného huntera z polygrafie, vydavateľstva alebo produkčnej spoločnosti. Široké portfólio služieb, realizácia cez externých dodávateľov. Podmienky: obchodnícke skúsenosti, akvizične orientovaný obchodník s novými nápadmi na realizáciu polygrafických služieb pre klienta.

Pošlite CV

OBCHODNÝ INŽINIER - dílerské siete (TZB)

HOMEOFFICE. Silná, medzinárodná spoločnosť hľadá samostatného obchodníka zameraného na budovanie dlhodobých vzťahov na rozvoj regiónu stredného a východného Slovenska. B2B predaj so zameraním na dílerov v oblasti vzduchotechniky. Požiadavky: hľadáme skúseného obchodníka, ktorý si bude sám organizovať aktivity, udržovať a budovať nové vzťahy s partnermi spoločnosti. Práca pre jedného z najväčších hráčov na trhu, zaujímavé projekty, príjemný kolektív a zázemie v BA, ako aj motivujúce finančné ohodnotenie.

Pošlite CV

UNIT MANAGER - životné poistenie

rôzne regióny SR, životná poisťovňa, stabilná medzinárodná spoločnosť, výborný vzdelávací systém, požiadavky: skúsenosť s riadením tímu, ideálne vo finančnej oblasti a výborné obchodnícke zručnosti

Pošlite CV

OTZ (Nové objekty + obnova)

BRATISLAVA + ZÁPADNÉ SLOVENSKO. Hľadáme nového kolegu pre nášho klienta – medzinárodnú spoločnosť so stabilným zázemím a kvalitným produktom. Zručný obchodník so skúsenosťami v stavebnom priemysle bude skvelým doplnením produktívneho tímu. Podmienkou je skúsenosť s aktívnym vyhľadávaním a oslovovaním zákazníkov, a platný vodičský preukaz. Produktom je kvalitný stavebný materiál. Ponúkame motivujúce finančné ohodnotenie a kvalitné zaškolenie. Práca na trvalý pracovný pomer. Nástup: dohodou

Pošlite CV

OTZ - pasívne protipožiarne systémy

BRATISLAVA. Špecialista v pasívnych protipožiarnych systémoch rozširuje svoj tím o proaktívneho obchodníka, so skúsenosťami v oblasti technického zabezpečenia budov  a aktívnym oslovovaním potenciálnych zákazníkov. Podmienkou je vodičský preukaz, znalosť systému AutoCAD a práca v Exceli. Práca je na hlavný pracovný pomer. Nástup: dohodou

Pošlite CV

OBCHODNO-TECHNICKÝ ZÁSTUPCA (MALÉ FASÁDY)

ZÁPADNÉ SLOVENSKO + HOMEOFFICE. Klient hľadá zručného obchodníka, ktorý sa nebojí zobrať do ruky materiál a odprezentovať prácu s ním zákazníkovi. Ide o jedinečnú formu obchodu v oblasti stavebníctva. Podmienkou je skúsenosť s prácou v rámci fasád a zatepľovania a platný vodičský preukaz. Nie je nutná predošlá obchodnícka prax, motivácia a duša obchodníka sú na úvod dostačujúce. Klientom je medzinárodná spoločnosť so stabilným zázemím a kvalitným produktom, ktorý je radosť predávať. Nástup: august 2017 alebo dohodou, práca bude na trvalý pracovný pomer.

Pošlite CV

Špeditér MKD - medzinárodná špedičná spoločnosť

BRATISLAVA. Pre nášho dlhoročného klienta hľadáme skúseného špeditéra s aktívnou znalosťou jedného svetového jazyka. Stabilná, medzinárodná spoločnosť, príjemný kolektív a možnosť odborného aj osobného rastu. Motivujúce finančné ohodnotenie.

Pošlite CV

Sales Manager - obchod s novými vozidlami

BRATISLAVA, vedenie menšieho tímu obchodníkov (momentálne 2, do budúcnosti doplnenie tímu), nastavovanie obchodnej stratégie a zodpovednosť za výsledky, kompletné zastrešenie obchodných aktivít v krajinách podľa jazykovej znalosti, práca s existujúcimi a získavanie nových partnerov – predaj nových vozidiel rôznych značiek (vo veľkom). Zaujímavá práca v dynamickom kolektíve. Požiadavky: obchodnícke skúsenosti + znalosť min. jedného cudzieho jazyka plynule, hľadáme kandidáta, ktorý má manažérske skúsenosti alebo manažérsky potenciál. Služobné návštevy klientov (prevažne v Európe) cca 15% pracovného času.

Pošlite CV

International Trader - nové automobily rôznych značiek

BRATISLAVA, automotive, kompletné zastrešenie obchodných aktivít v krajinách podľa jazykovej znalosti, samostatná obchodná pozícia, práca s existujúcimi a získavanie nových partnerov – predaj nových vozidiel rôznych značiek. Samostatná zaujímavá práca v dynamickom kolektíve. Požiadavky: obchodnícke skúsenosti + znalosť min. jedného cudzieho jazyka plynule.

Pošlite CV

International Trader - medzinárodný obchod (komodity)

BRATISLAVA, komodity, kompletné zastrešenie obchodných aktivít v krajinách podľa jazykovej znalosti, samostatná obchodná pozícia, práca s existujúcimi a získavanie nových partnerov – fyzický predaj komodít (nie na burze). Samostatná zaujímavá práca v dynamickom kolektíve. Požiadavky: obchodnícke skúsenosti + znalosť min. jedného cudzieho jazyka plynule. V prípade ambiciózneho kandidáta, ktorý nemá sales skúsenosti, ale má výborné jazykové znalosti má náš klient priestor na zaškolenie.

Pošlite CV

Programátori

BRATISLAVA/HOMEOFFICE. slovenské aj zahraničné projekty, znalosť – Android, iOS, JAVA, PHP, C++, Delphi a iné

Pošlite CV

Referencie od kandidátov

„Prosím prijmite tento mail nie len ako vyjadrenie vďaky, ale aj ako vyjadrenie veľkej poklony. Za posledné týždne som navštívil asi 5 agentúr, všade som sa stretol s profesionalizmom. V tomto prípade – vo vašom prípade sa však stretávam aj so ZÁUJMOM. Veľký kompliment pre pani Debnárovú. Odnášam si nadštandardnú skúsenosť s vašou agentúrou.“

Ľubomír Božík


“Ďakujem Vám veľmi pekne za spoluprácu pri hľadaní zamestnania. Je radosť s Vami pracovať. Veľmi rád Vás budem odporúčať komukoľvek, kto potrebuje pomoc v oblasti ľudských zdrojov.”

Karol Szanyi


“Podarilo sa mi nájsť si prácu Operational Manager, v renomovanej zahraničnej spoločnosti, zodpovedajúcu mojim skúsenostiam. Chcem Vám preto poďakovať za Vaše cenné rady a konkrétnu pomoc pri vypracovaní môjho nového životopisu. Dali ste mi novú vieru, že aj 57-ný človek si môže nájsť zodpovedajúcu prácu a nemusí ísť pod svoju cenu. Pre každého teda platí mať reálny cieľ, vieru a vytrvalosť. Ešte raz Vám srdečne ĎAKUJEM.”

Jozef Paciga


“Dovoľte mi pár postrehov k Vášmu kariérnemu koučingu. Je to výborná skúsenosť, veľmi oceňujem Vašu ochotu a profesionálny prístup a rád ho odporučím aj iným. Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré a veľa úspechov.”

Karol Luknár


“Dostala som na Vás výborné odporučenie. V tom čase som mala dokončené univerzitné štúdium a hľadala som si prácu. Ešte som nemala pracovné skúsenosti mimo dobrovoľníctva, neverila som si a nevedela som, kde začať. Poskytli ste mi vynikajúci koučing, empatiu, povzbudenie, že toho môžem veľa ponúknuť, pozitívnu energiu a múdre, praktické rady na všetky situácie ktoré mi napadli. Vďaka Vašej príprave som všetky pohovory zvládla ľavou zadnou a mohla som si vyberať z troch pracovných ponúk. Som veľmi spokojná s výberom práce, predovšetkým za pomoc skvelej osoby, ktorej úprimne záleží na šťastí klientov. Ešte raz ďakujem a prajem to najlepšie v osobnom i pracovnom živote!”

Tatiana Horniaková

 

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Poskytnutím svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje dávate svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť EXACT RECRUITMENT spol. s r.o., sídlom: Majerská 3, 821 07 Bratislava, IČO: 36 283 835 spracovávala Vaše osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním, likvidáciou a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so Zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania súhlasu písomnou formou. Súhlas je poskytovaný na dobu 5 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať aj bez udania dôvodu.