Riaditeľ obchodného domu

BRATISLAVA. Vedenie 80 – 100 pracovníkov obchodného domu. Pozícia pre skúseného manažéra, tímového hráča. Kompletná zodpovednosť za P/L, obchod, ľudí, motiváciu, logistiku, reklamácie, externých dopravcov. Hľadáme dynamického človeka, ktorý má výborné komunikačné zručnosti smerom ku kolegom aj zákazníkom. Podmienky: prax s riadením min. 40 ľudí v retailovej prevádzke, výborné manažérske zručnosti, orientácia na výsledky.

Pošlite CV

Obchodník - Vizuálna komunikácia

BRATISLAVA. Pre etablovanú produkčnú spoločnosť hľadáme obchodníka pre oblasť B2B. Náš klient rozširuje tím a hľadá skúseného huntera z polygrafie, vydavateľstva alebo produkčnej spoločnosti. Široké portfólio produktov z oblasti vizuálnej komunikácie. Podmienky: obchodnícke skúsenosti, akvizične orientovaný obchodník, znalosť nemeckého alebo anglického jazyka pre ďalší rozvoj v spoločnosti veľkou výhodou.

Pošlite CV

VZŤAHOVÝ MANAŽÉR - životná poisťovňa

PREŠOV, KOŠICE. Životná poisťovňa – stabilná medzinárodná spoločnosť s výborným vzdelávacím systémom a kvalitnými produktami. Práca v kancelárii a vedenie obchodných stretnutí na korporátnej a retailovej báze a aktívne oslovenie nových klientov. Výhodou prax v poisťovníctve alebo v bankovej inštitúcii.

Pošlite CV

SALES REPRESENTATIVE - polygrafia

BRATISLAVA. Hľadáme skúseného obchodníka z polygrafie na rozbeh zahraničnej spoločnosti v SR. Kompletné zaškolenie a podpora z materskej spoločnosti, zaujímavé produktové portfólio (digitálna tlač, flexotlač). Motivujúce finančné ohodnotenie, samostatná a zodpovedná pozícia. Možnosť vybudovať spoločnosť od začiatku. AJ aktívne a znalosť trhu polygrafie podmienkou.

Pošlite CV

UNIT MANAGER - životné poistenie

rôzne regióny SR, životná poisťovňa, stabilná medzinárodná spoločnosť, výborný vzdelávací systém, požiadavky: skúsenosť s riadením tímu, ideálne vo finančnej oblasti a výborné obchodnícke zručnosti

Pošlite CV

OBCHODNO-TECHNICKÝ ZÁSTUPCA (MALÉ FASÁDY)

ZÁPADNÉ SLOVENSKO + HOMEOFFICE. Klient hľadá zručného obchodníka, ktorý sa nebojí zobrať do ruky materiál a odprezentovať prácu s ním zákazníkovi. Ide o jedinečnú formu obchodu v oblasti stavebníctva. Podmienkou je skúsenosť s prácou v rámci fasád a zatepľovania a platný vodičský preukaz. Nie je nutná predošlá obchodnícka prax, motivácia a duša obchodníka sú na úvod dostačujúce. Klientom je medzinárodná spoločnosť so stabilným zázemím a kvalitným produktom, ktorý je radosť predávať. Nástup: august 2017 alebo dohodou, práca bude na trvalý pracovný pomer.

Pošlite CV

Špeditér MKD - medzinárodná špedičná spoločnosť

BRATISLAVA. Pre nášho dlhoročného klienta hľadáme skúseného špeditéra s aktívnou znalosťou jedného svetového jazyka. Stabilná, medzinárodná spoločnosť, príjemný kolektív a možnosť odborného aj osobného rastu. Motivujúce finančné ohodnotenie.

Pošlite CV

Senior International Trader - medzinárodný obchod (komodity)

BRATISLAVA, komodity, kompletné zastrešenie obchodných aktivít v krajinách podľa jazykovej znalosti, samostatná obchodná pozícia, práca s existujúcimi a získavanie nových partnerov – fyzický predaj komodít (nie na burze). Samostatná zaujímavá práca v dynamickom kolektíve. Požiadavky: obchodnícke skúsenosti + znalosť min. jedného cudzieho jazyka plynule.

Pošlite CV

Programátori

BRATISLAVA/HOMEOFFICE. slovenské aj zahraničné projekty, znalosť – Android, iOS, JAVA, .NET, PHP, C++, Delphi a iné

Pošlite CV

Referencie od kandidátov

“Prosím prijmite tento mail nie len ako vyjadrenie vďaky, ale aj ako vyjadrenie veľkej poklony. Za posledné týždne som navštívil asi 5 agentúr, všade som sa stretol s profesionalizmom. V tomto prípade – vo vašom prípade sa však stretávam aj so ZÁUJMOM. Veľký kompliment pre pani Debnárovú. Odnášam si nadštandardnú skúsenosť s vašou agentúrou.”

Ľubomír Božík


“Ďakujem Vám veľmi pekne za spoluprácu pri hľadaní zamestnania. Je radosť s Vami pracovať. Veľmi rád Vás budem odporúčať komukoľvek, kto potrebuje pomoc v oblasti ľudských zdrojov.”

Karol Szanyi


“Podarilo sa mi nájsť si prácu Operational Manager, v renomovanej zahraničnej spoločnosti, zodpovedajúcu mojim skúsenostiam. Chcem Vám preto poďakovať za Vaše cenné rady a konkrétnu pomoc pri vypracovaní môjho nového životopisu. Dali ste mi novú vieru, že aj 57-ný človek si môže nájsť zodpovedajúcu prácu a nemusí ísť pod svoju cenu. Pre každého teda platí mať reálny cieľ, vieru a vytrvalosť. Ešte raz Vám srdečne ĎAKUJEM.”

Jozef Paciga


“Dovoľte mi pár postrehov k Vášmu kariérnemu koučingu. Je to výborná skúsenosť, veľmi oceňujem Vašu ochotu a profesionálny prístup a rád ho odporučím aj iným. Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré a veľa úspechov.”

Karol Luknár


“Dostala som na Vás výborné odporučenie. V tom čase som mala dokončené univerzitné štúdium a hľadala som si prácu. Ešte som nemala pracovné skúsenosti mimo dobrovoľníctva, neverila som si a nevedela som, kde začať. Poskytli ste mi vynikajúci koučing, empatiu, povzbudenie, že toho môžem veľa ponúknuť, pozitívnu energiu a múdre, praktické rady na všetky situácie ktoré mi napadli. Vďaka Vašej príprave som všetky pohovory zvládla ľavou zadnou a mohla som si vyberať z troch pracovných ponúk. Som veľmi spokojná s výberom práce, predovšetkým za pomoc skvelej osoby, ktorej úprimne záleží na šťastí klientov. Ešte raz ďakujem a prajem to najlepšie v osobnom i pracovnom živote!”

Tatiana Horniaková

 

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Poskytnutím svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje dávate svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť EXACT RECRUITMENT spol. s r.o., sídlom: Majerská 3, 821 07 Bratislava, IČO: 36 283 835 spracovávala Vaše osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním, likvidáciou a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so Zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania súhlasu písomnou formou. Súhlas je poskytovaný na dobu 5 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať aj bez udania dôvodu.